Kurumsal

2017 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız kurulduğu tarihten bugüne farklı sektörlerde faaliyet gösteren yatırımcılara yönelik yatırım danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Kalkınma Ajansları, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı başta olmak üzere ulusal ve uluslararası hibe ve destek sağlayıcı kurumlar ile yatırımcılar arasında bir köprü görevi üstlenmektedir.

Şirketimiz faaliyet göstermeye başladığı tarihten bu güne toplam 103.845.720,56 TL değerindeki yatırıma, ulusal ve uluslararası hibe ve desteklerden yararlanabilmesi için proje hazırlama ve uygulama hizmeti sunmuştur. Bu yatırım değeri her dönem giderek artış göstermektedir.

Abaküs Proje ve Yatırım Danışmanlığı olarak daima yatırım fikirlerinizin ve yatırım fikirlerinizin yaratacak olduğu katma değerin bilincinde olarak siz değerli yatırımcılarımız için yatırım konularına en uygun hibe ve destek programlarından faydalanabilmeleri için titizlikle çalışamaya devam ediyoruz.